Realizacja zamówienia

 

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 5 dni roboczych. Informacje o czasie realizacji znajdują się przy zamawianych produktach, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.
  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem Paczkomaty InPost oraz firmy kurierskiej. Dostawa odbywa się w przeciągu 24 godzin do 4 dni (w zależności od wybranej formy wysyłki) wyłącznie w dni robocze.
  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
  5. Czas realizacji zamówienia liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty za złożone zamówienie.
  6. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
  7. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl